Kopule pro střešní světlíky

Kopule vyrábíme z akrylátového a polykarbonátového materiálu o tloušťce 2-4 mm, tepelným tvarováním do forem. Jednotlivé vrstvy jsou smontovány jako kompaktní celek. Každá kopule je opatřena těsněním, které je v kontaktu s podstavou. Kopule je konstruována pro odvod vody, a zamezuje tak zatékání vody do střešního pláště a interiéru. Hlavní výhodou kopulí je vysoká světlo propustnost, která je u transparentních kopulí 92%, a u opálových kopulí 81%.
Kopule zajišťují dokonalé prosvětlení interiéru.

Konfigurátor střešních světlíků

Akrylátová kopule

Vysoký prostup světla, čiré nebo opálové provedení

Kopule z akrylátové skla je UV stabilní s vysokou životností. Při porovnání mechanických vlastností se sklem je PMMA 25x odolnější. Kopule jsou standartně vyráběny v čirém (transparentním), nebo v opálovém (mléčném) provedení. Na přání jsou možná i jiná barevná provedení.

Výkres Prohlášení o vlastnostech Ceník

Polykarbonátová kopule

Mechanicky odolná proti kroupám a rozbití

Kopule z polykarbonátového materiálu mají výbornou mechanickou odolnost. V porovnání se sklem je mechanicky až 300x odolnější. Kopule jsou vyráběny v čirém nebo opálovém provedení.

Výkres Prohlášení o vlastnostech Ceník

Solar control kopule

Mechanicky odolná a odráží sluneční záření

Kopule v sobě spojuje výhody polykarbonátu a HEATSTOP materiálu, je tedy velice odolná proti rozbití a má schopnost odrazit až 65% tepelného záření, zabraňuje tedy přehřívání interiéru. Barva kopule solar control je kouřově šedého odstínu

Výkres Prohlášení o vlastnostech Katalogový list Ceník

Kopule s dutinkovým polykarbonátem

Výborné tepelně izolační vlastnosti

Kopule je kombinována s komůrkovým polykarbonátem tloušťky 25 mm, který je UV stabilní. Přesklívací kopule může být vyrobena z akrylátového nebo polykarbonátového materiálu. Kopule splňují výborné tepelně izolační vlastnosti, ve spojení s ekonomickým řešením. Výhodou je také nízká hmotnost kopulí.

Výkres Prohlášení o vlastnostech Ceny na vyžádání

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: