Výlezy na střechu

Manuálně otevírací světlík s řetízky nebo písty

Střešní výlez se skládá z podstavy, PVC otevírací rámu, kopule nebo laminátového poklopu a kličky. Otevírací klička je uzamykatelná, a lze ji kombinovat s řetízky nebo písty. Mohou být použity písty mechanické nebo plynové. Využití výlezu je možné na rodinné, bytové a panelové domy, ale také na komerční objekty.

Výkres laminátový poklop Výkres otevírací rám Ceník

Elektrické větrání

Elektrický pohon pro pohodlné denní větrání

Zajišťuje přívod čerstvého vzduchu a pohodlné větrání interiéru za použití elektropohonu a interiérového tlačítka nebo dálkového ovladače. Zdvih elektropohonu může být 350 – 750 mm.

Pro světlíky většího rozměru je zapotřebí tzv. tandemový elektropohon. Elektrické větrání je vhodné do veškerých objektů. Světlík se skládá z podstavy, PVC otevíracího rámu, kopule a elektropohonu. Na výběr je ze spousty elektropohonů, dle typu použití.

Výkres elektropohon max Výkres elektropohon vega Zapojení elektromotoru Technický list Ceník

Manuální větrání

šroubovice, ovládaná klikou délky 1,5 – 3,5 m

Světlík zajišťující čerstvý vzduch v interiéru. Manuální větrání se skládá z podstavy, PVC otevíracího rámu, kopule, a trapézového šroubu s očkem pro ovládací kliku. Ovládací kliky jsou v délkách 1 – 3m. Maximální zdvih trapézového šroubu je 300mm.

Výkres Ceník

Síťka proti hmyzu

nesnižuje světlopropustnost světlíku

Instalace této síťky nesnižuje světlo propustnost světlíku, a instalace je velice snadná. Síťka není viditelná při zavření světlíku, a lze ji montovat na světlíky určené pro větrání.

Ceník

Centrála Ultraflex CRM (vítr/déšť)

chrání před vlivem povětrnostních podmínek

Dokáže detekovat nepříznivé povětrnostní podmínky, a světlíky automaticky zavírá. Dokáže tedy ochránit světlíky před poškozením, a interiér před vodou. Tato centrála je funkční v případě použití elektrického větrání. Centrála má 4 skupiny, a je možno připojit až 40 elektropohonů. Při použití elektromotorů 24V se světlíky při výpadku napájení zavřou pomocí záložního zdroje.

Technický list

Dálkový ovladač

roletový set s klíčenkou

Dálkový ovladač je využíván pro pohodlné elektrické větrání.

Ceník

Bezpečnostní mříž

proti vloupání a proti vpádu

Bezpečnostní mříž slouží k ochraně proti vloupání. Mříž také zabraňuje vpádu do objektu, obzvláště na pochozích střechách. Mříž je instalována na konstrukci střechy. Barevné provedení je bíle /RAL 9010/, na vyžádání možné alternativní barevné provedení.

Ceny na vyžádání

Síťka proti úkapu

Požární ochrana, zabraňuje úkapu polykarbonátu

Tyto síťky společně s polykarbonátovou kopulí a ocelovou manžetou jsou vhodné pro CHÚC. Klasifikace třídy reakce na oheň je B.

Protokol Ceny na vyžádání

Teplotní čidlo

umožňuje rychlou a přesnou detekci požáru

Čidlo je umístěno v interiéru. Toto čidlo reaguje na překročení nastavené maximální teploty (57°C, 75°C, 90°C), a umožňuje rychlou detekci požáru.

Technický list Ceny na vyžádání

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: